У переліку — 135 моделей

У переліку — 135 моделей

За сім місяців цього року до місцевих бюджетів Тернопільщини надійшло 906,6 тисячі гривень транспортного податку. Це перевищило очікувані надходження на 68,5 тисячі.

З усієї суми надходжень 838,6 тисячі гривень податку сплатили юридичні особи. Громадяни — власники елітних автомобілів перерахували 68 тисяч гривень транспортного платежу.

Податківці також нагадали, що платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (у 2022 році — 2473500 гривень, а в 2021 — 2250000 гривень).

Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 тисяч грн за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування.

Цього року до переліку легкових автомобілів, які підлягають оподаткуванню транспортним податком, включено 135 моделей.

Перелік легкових автомобілів Мінекономіки розміщує на своєму офіційному вебсайті (www.me.gov.ua) щороку до 1 лютого податкового (звітного) року.

Фото пресслужби ГУ ДПС у Тернопільській області