Жителям Тернопільщини повернули податкову знижку

Жителям Тернопільщини повернули податкову знижку

Із початку цього року бажання скористатися податковою знижкою виявили 3537 жителів Тернопільщини. Вони подали до податкових органів декларації про майновий стан, в яких задекларували 67,4 мільйона гривень витрат.

Більшість наших краян (2793 особи або 79 відсотків) подали декларації для отримання податкової знижки в зв’язку з понесеними витратами на навчання, оскільки на здобуття освіти витратили 58 мільйонів гривень. Про сплату страхових внесків за договорами довгострокового страхування життя заявили 695 жителів області. Сплата відсотків за іпотечними кредитами стала підставою для податкової знижки 27-ми наших краян. Понесені витрати на оплату допоміжних репродуктивних технологій та усиновлення дітей дали право на повернення податку шістнадцяти декларантам та чотирьом особам — через переобладнання транспортних засобів. Ще двоє задекларували витрати на сплату видатків на будівництво (придбання) доступного житла.

Після перерахунків цим громадянам нараховано до повернення 12,4 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб. Майже десять мільйонів або 80 відсотків від визначеної до відшкодування суми, вже повернули декларантам.

Податківці також нагадали про те, що громадяни, які бажають скористатися своїм правом на податкову знижку, можуть подати декларацію впродовж року — до 31 грудня включно.

Фото пресслужби ГУ ДПС у Тернопільській області