Виконавчий комітет місцевого осередку громадської організації «Національний олімпійський комітет України» в Тернопільській області прийняв рішення провести чергові звітно-виборні збори в п’ятницю, 28 квітня 2023 року. Під час зборів буде обрано новий склад осередку та його керівництва.
Суб’єктів олімпійського руху запрошують узяти участь у звітно-виборних зборах. За додатковою інформацією звертатися за телефоном (050)418-22-14.
Фото організаторів