Вдячні за фінансову підтримку держави

Вдячні за фінансову підтримку держави

У складний воєнний час платники Тернопільщини продовжують підтримувати економіку України, сумлінно сплачуючи до бюджету податки. Завдяки їх активній громадянській позиції держава стабільно отримує кошти для забезпечення Збройних сил України та соціальних виплат.

Так, упродовж січня-квітня цього року Зведений бюджет України отримав від платників Тернопільщини 5 мільярдів 20,4 мільйона гривень податків та зборів. Як зазначив виконувач обов’язків начальника головного управління ДПС у Тернопільській області Руслан Цвігун, порівняно з аналогічним торішнім періодом вдалося забезпечити приріст, який склав 805,8 мільйона гривень або ж 19 відсотків.

Від наших краян до державної скарбниці надійшло понад 2,5 мільярда гривень. Серед основних платежів, що формують бюджет, лідирують податок з доходів фізичних осіб — більше одного мільярда гривень, податок на додану вартість — 839,8 мільйона гривень та податок на прибуток — 386 мільйонів гривень.

Доходи ж місцевих бюджетів упродовж січня-квітня склали майже 2,5 мільярда гривень.

Податкова служба Тернопільщини щиро дякує платникам за відповідальне ставлення до сплати податків та вагомий внесок у фінансову підтримку держави!

Фото пресслужби ГУ ДПС у Тернопільській області