Вільне життя

Відразу — всеукраїнський

Проведений наприкінці минулого тижня в Теребовлі перший турнір з вільної боротьби на призи міського голови Сергія Поперечного, відразу набув статусу всеукраїнського. Адже в гості до місцевих юних атлетів завітали не тільки їхні ровесники із Збаража, Шумська, Чорткова, Борщева, Скали-Подільської і Тернополя, а й із Здолбунова, Рівного, Коломиї, Львова. 

Дводенна суперечка приблизно сотні борців (від початківців до випускників загальноосвітніх начальних закладів) визначила лауреатів у чотирнадцятьох вагових категоріях. У двох молодших вікових групах не було рівних Дмитрові Лабаничу із Здолбунова, Владиславові Харишу із Збаража, Михайлові Хомутову, Леонові Каракуцю і Віталієві Гарназі з Теребовлі, Борисові Ничику з Тернополя. Турнір 12—13-річних атлетів приніс успіх Юрієві Вовку із Збаража та господарям килимів, встановлених у спортзалі районного стадіону «Колос», Максимові Костецькому і Назарові Солоненку.

А в двох старших вікових групах відчуття тріумфу пережили Владислав Коломієць із Шумська, ще два місцеві борці Віктор Крупа та Андрій Демкович, Микола Клименко з Рівного та Олександр Михальський із Збаража.

Усім їм, так само, як іншим призерам, у нагороду дісталися пам’ятні медалі від мера Теребовлі. А міська рада відзначила належне проведення змагань Теребовлянським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Фото із сайту «Тернополяни»

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини