Вільне життя

За два дні — повний комплект нагород

Дві індивідуальні дисципліни юніорського чемпіонату України з біатлону, який найближчої п’ятниці, 23 грудня, завершиться естафетними перегонами, принесли тернопільським стріляючим лижникам повний комплект нагород. Завоювати їх на навчально-спортивній базі «Тисовець» поблизу Сколе Львівської області, де проходять змагання, втім виявилося під силу лише двом вихованцям обласного ФСТ «Колос», які нині продовжують заняття в обласній ДЮСШ із зимових видів спорту. 

За відсутності лідера загального заліку юніорського Кубка світу Віталія Труша (наставники збірної України дали йому короткочасний перепочинок) у спринтерських перегонах юніорів реноме тернопільської школи біатлону вдалося підтримати підопічному Назара Бурика Назарієві Цебринському. Йому єдиному з числа тих, хто не брав участі в грудневих етапах уже згаданого Кубка світу, вдалося потрапити до числа призерів. Розраховувати більше ніж на «бронзу», щоправда, не довелося через два штрафні кола. Допустивши на один промах менше, нашого земляка випередили два представники Чернігівського центру олімпійської підготовки — Дмитро Івасенко і добре знайомий уродженець Івано-Франківщини Тарас Лесюк. Адже переїхав на Чернігівщину саме з навчально-спортивної бази в Підгородньому.

Недостатньо влучна стрільба підвела Назарія і сьогодні, 21 грудня, коли визначалися лауреати в мас-старті. Вісім промахів на чотирьох вогневих рубежах дозволили увійти хіба до шістки кращих.

137

Натомість ще одна підопічна Назара Бурика та Ігоря Сцібайла Мар’яна Брикайло з Мишковичів, повернувшись з міжнародних стартів, де поки обмежилася здобуттям залікових балів, на всеукраїнській арені виступила значно впевненіше. Влучна стрільба в спринті дозволила без проблем випередити подруг по юніорській збірній Валерію Дмитренко з Анною Кривонос і завоювати чемпіонський титул з більш ніж 30-секундною перевагою. У сьогоднішньому ж мас-старті, на жаль, стати дворазовою переможницею не вдалося. Допустивши на два промахи більше за першу з них, піднялася на другу сходинку п’єдесталу пошани.

Інші тернопільські біатлоністи до боротьби за призові місця виявилися поки що не готовими. В спринті до десятки кращих удалося потрапити Русланові Бригадиру, в гонці з масового старту сьомою стала Наталія Дячук, дев’ятим — брат Руслана Роман Бригадир, а сам він, як і 16-річна Іванна Пазинюк, фінішував одинадцятим.

Після завершення юніорських перегонів так само в «Тисовці» візьме старт чемпіонат України серед дорослих, а також юнаків і дівчат. Окрім згаданих тернопільських стріляючих лижників за честь збірної збираються постояти також Віталій Труш і Марія Кручова, яка в цьому сезоні здобуває змагальну практику на етапах Кубка IBU, наші молодші талановиті атлети.

На фото: снігу в Карпатах, погодьтеся, не бракує — на передньому плані — бронзовий призер спринтерської гонки Назарій ЦЕБРИНСЬКИЙ; останні настанови перед стартом майбутній чемпіонці в цій дисципліні Мар’яні БРИКАЙЛО від тренера Назара БУРИКА.

Фото Валентини ЦЕРБЕ-НЕСІНОЇ   

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини