Вільне життя

У центрах зайнятості – зустрічі з поліціянтами

У Бучацькому райцентрі зайнятості відбулась «Презентація роботодавця» – Бучацького відділу поліції Теребовлянського управління національної поліції. Майор, старший інспектор кадрового забезпечення Сергій Василик ознайомив присутніх зі специфікою роботи оновленої поліції, особливостями прийому на службу.

Безробітні-учасники заходу взяли участь у дискусії щодо переваг та недоліків роботи поліції. Кілька осіб з числа безробітних виявили бажання подати відповідні документи для  участі в конкурсі на зайняття посад поліціянтів.

Зустріч із начальником Зборівського відділення поліції Тернопільського відділу поліції ГУНП в області Миколою Петриком та начальником сектору реагування патрульної поліції Русланом Марківим провів директор Зборівського РЦЗ Ігор Лужняк. Він розповів про перелік послуг, які надає служба зайнятості, в тому числі щодо можливостей центру зайнятості з добору необхідних кадрів.

Сторони обговорили питання організації в Зборівському РЦЗ «Дня поліції», створення інформаційного кутка для розміщення рекламно-агітаційних матеріалів та оголошень щодо умов проходження поліційної служби. Крім того, досягнуто домовленості про проведення міні-ярмарку вакансій для укомплектування посади поліційної роти патрульної служби поліції особливого призначення «Тернопіль».

Прес-служба обласного центру зайнятості

Фото прес-служби

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини