Пріоритетні напрямки роботи

Пріоритетні напрямки роботи

Станом на початок серпня заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Тернопільській області становить 106,6 мільйона гривень. У той же час після проведеної роботи у рахунок погашення заборгованості з початку року надійшло 15,7 мільйона гривень.

Із метою забезпечення ефективної взаємодії органів ДПС та пенсійного фонду щодо погашення боргу з єдиного внеску у головному управлінні ДПС у Тернопільській області відбулася робоча нарада за участі фахівців ГУ ДПС в області та представників головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області. У нараді взяли участь заступниця начальника головного управління ДПС у Тернопільській області Марія Мельник та начальник головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Ігор Москалик.

Головна — активізація співпраці щодо зменшення податкового боргу із ЄСВ, оскільки саме своєчасна сплата єдиного соціального внеску гарантує громадянам право на соціальний захист. Зокрема, захищені соціальні гарантії для кожного на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення та інші виплати, що є запорукою зростання добробуту та гарантією соціального захисту населення.

«Зменшення податкового боргу загалом та заборгованості з єдиного соціального внеску — пріоритетні напрямками роботи як податкової, так і пенсійної служб. Саме завдяки конструктивному діалогу можемо скоординувати наші дії, окреслити коло проблемних питань та спільно визначити шляхи їх вирішення», — зауважила Марія Мельник.

Фото пресслужби ГУ ДПС у Тернопільській області