Для своєчасного виявлення, ефективного запобігання і припинення правопорушень напередодні й під час чергових виборів депутатів і голів місцевих рад, звертаємося до громадян із проханням сприяти гарантуванню безпеки й законності виборчого процесу.
У разі отримання інформації про будь-які прояви терористичного чи диверсійного характеру, а також факти порушення виборчого законодавства і прав громадян, що віднесені до компетенції Служби безпеки України, мешканці та гості області можуть цілодобово звертатися до регіонального управління СБУ на «телефон довіри» або на номер «гарячої лінії». Також громадяни можуть надсилати інформацію на електронні скриньки vybory_ternopil@ssu.gov.ua та usbu_ter@ssu.gov.ua.
Отримана інформація обов’язково буде перевірена і за результатами перевірки вжито відповідних заходів реагування.
«Телефон довіри» УСБУ в Тернопільській області (0352)52-90-00.
Телефон «гарячої лінії» УСБУ в Тернопільській області (067) 352-31-00.
Фото з вільних джерел
Прокоментуйте