Нещодавно Тернопільський державний медичний університет підписав угоду про співпрацю з Більче-Золотецькою обласною фізіотерапевтичною лікарнею реабілітації. У ній лікуються бійці АТО.
У Більче-Золотому вже багато років успішно функціонує унікальний заклад – фізіотерапевтична лікарня реабілітації. Це один із небагатьох закладів в Україні, де за невеликі гроші можна покращити своє здоров,я, підлікуватися й отримати набір усіх процедур, які надають тут безкоштовно. Лікарня реабілітації є популярною серед пенсіонерів, інвалідів.
Останнім часом тут перебувають на лікуванні учасники АТО. Влітку 2015 року в закладі створили спеціальне відділення для їх лікування і реабілітації. Бійці можуть отримати понад 60 видів оздоровчих процедур: масажі, грязьову терапію, скористатися тренажерами, поплавати у басейні.
Вчорашні воїни після повернення із фронту потребують і психологічної допомоги, тому в лікарні з недавніх пір працює і психолог. Загалом, у цьому відділенні можуть одночасно пройти стаціонарне лікування 50 солдатів. А всього у закладі перебувають 310 пацієнтів.
Наприкінці січня делегація Тернопільського державного медичного університету імені І. Горбачевського у складі ректора, професора Михайла Корди, проректора з наукової роботи, професора Івана Кліща, проректора з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професора Степана Запорожана відвідала Більче-Золотецьку обласну фізіотерапевтичну лікарню реабілітації з метою підписання угоди про співпрацю.
Михайло Корда після детального ознайомлення з роботою медичного закладу уклав угоду про співпрацю з головним лікарем Більче-Золотецької обласної фізіотерапевтичної лікарні реабілітації Любомиром Синоверським. Головною метою співпраці є координування зусиль для надання кваліфікованої медичної допомоги населенню, ефективне використання матеріальних, кадрових, фінансових ресурсів і наукового потенціалу працівників університету та лікарні, а також навчання студентів, лікарів-інтернів, клінічних ординаторів, аспірантів, підготовка магістрів медицини, післядипломна підготовка, перепідготовка і підвищення кваліфікації медичних кадрів в тому числі працівників лікарні, проведення наукових досліджень і розробка ефективних методів профілактики, діагностики, лікування та реабілітації хворих.
Ірина МАДЗІЙ
Фото із сайту ТДМУ ім. І. Горбачевського
Прокоментуйте