Теребовлянською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно місцевого жителя у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 156 КК України (розбещення неповнолітніх).
У суді доведено, що обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вчинив розпусні дії в присутності малолітньої дитини.
Вироком Теребовлянського районного суду жителя Теребовлянщини визнано винним у вчиненні злочину та призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 5 років 6 місяців.
Роман ЗАРІЧНИЙ
Фото з вільних джерел
Прокоментуйте