Із березня 2015 року до центрів зайнятості Тернопільщини за сприянням у пошуку роботи звернулося понад 1920 демобілізованих учасників АТО. За цей період (станом на 12.04.2017) 491 особу працевлаштовано, з них 65 отримали допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності, 154 проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості.
Зокрема, цьогоріч демобілізовані військові здобували професії тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва, кухаря, електрогазозварника; стажувалися на взуттьовика з ремонту взуття, автослюсаря, менеджера зі збуту, бухгалтера, слюсаря з експлуатації та ремонту газового устаткування, верстатника деревообробних верстатів, охоронника, водія, товарознавця, покрівельника сталевих покрівель тощо.
Більше половини безробітних з числа колишніх атовців мають професійно-технічну, 24% – вищу і 23% – середню освіту. За віком переважають особи, яким 35-44 роки.
Протягом січня-березня 2017 року вдалося працевлаштувати 73-ох демобілізованих військових, які брали участь в антитерористичній операції. Майже третині надано місця праці у сільському, лісовому та рибному господарстві, 18-ти відсоткам – в гуртовій та роздрібній торгівлі, 14% – у галузі переробної промисловості. До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 22 особи цієї категорії громадян. Стільки ж цьогоріч було знято з обліку в центрах зайнятості області у зв’язку із укладенням контрактів на військову службу. До слова, торік такі контракти підписали 111 безробітних з числа демобілізованих військових.
Прес-служба обласного центру зайнятості
Фото з вільних джерел
Прокоментуйте