Не втомлюються перемагати

Вихованці Зборівської ДЮСШ, які займаються легкою атлетикою під керівництвом Володимира Небельського, продовжують поповнювати особисті скарбнички нагород. Ось і нещодавно повернулися з медалями відразу з двох змагань.

Спочатку в Тернополі, де відбувся відкритий чемпіонат Тернопільської ОДЮСШ із літніх видів спорту пам’яті Героїв Небесної сотні, Вероніці Леськів не було рівних серед ровесників у бігу на 60 метрів, Аліні Посівайло — на 300 метрів. Другими ж на цих же дистанціях фінішували Олександр Антонів і Наталя Дорош.

А вже через чотири дні юні спортсмени вирушили до Бродів на Львівщині, де взяли участь у відкритій першості місцевої ДЮСШ з легкоатлетичного кросу. І ці старти склалися для них успішно. Забіги на 500 метрів у своїх вікових групах виграли Аліна Посівайло, Олександр Антонів, Віктор Вацлавів і Наталя Дорош. Натомість Дмитро Цвірла тріумфував на вдвічі довшій дистанції. Відзнак за друге місце удостоїлися Анатолій Соляник і Святослав Наконечний, за третє — Артур Мельник.

На фото: юні легкоатлети Зборівської ДЮСШ разом зі своїм наставником після завершення змагань у Бродах на Львівщині.