Коли за молоко платять чотирнадцять відсотків ПДВ

Коли за молоко платять чотирнадцять відсотків ПДВ

Головне управління ДПС у Тернопільській області інформує, що ДПС України надала роз’яснення щодо застосування з першого березня 2021 року ставки ПДВ у розмірі 14 відсотків до операцій із постачання молока незбираного. Про це проінформували в головному управлінні ДПС у Тернопільській області.

До «молока незбираного» може бути віднесене молоко, що класифікується згідно з УКТ ЗЕД за товарною позицією 0401, яке було лише охолоджене та не піддавалося сепаруванню та іншим видам обробки, в тому числі термічній, які змінюють його хімічний стан та склад компонентів. За дотримання таких умов операції з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України такої сільгосппродукції (молока незбираного) оподатковуються ПДВ за ставкою 14 відсотків.

Операції з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України молока що класифікується згідно з УКТ ЗЕД за товарною позицією 0401, яке піддавалося обробці (в тому числі пастеризації), сепаруванню, іншим видам обробки, крім охолодження оподатковуються ПДВ за ставкою 20 відсотків.

Більш детально про це йдеться у листі ДПС України від 7 травня 2021 року за номером 10639/7/99-00-21-03-02-07 за посиланням https://tax.gov.ua/podatki-ta-zbori/zagalnoderjavni-podatki/podatok-na-dodanu-vartist/listi/2021-rik/75464.html

Фото пресслужби ГУ ДПС у Тернопільській області