Чемпіонський запал Тетяни Когут

Чемпіонський запал Тетяни Когут

Уже перший змагальний день проведеного наприкінці минулого тижня в манежі Сумського державного університету чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів порадував прихильників «королеви спорту» Тернопільщини. Вихованці Бережанської ДЮСШ, студентці Західноукраїнського національного університету Тетяні Когут не було рівних на дистанції 2000 метрів із перешкодами — 6 хвилин 55,44 секунди.

Причому підопічна Володимира і Богдана Дудів тріумфувала у звичній для себе манері. Найближчу з конкуренток випередила більш ніж на п’ять секунд. В аналогічному ж забігу юніорів шоста позиція підкорилася Дмитрові Сулилу — 6 хвилин 19,16 секунди. Атлет займається під керівництвом Богдана та Оксани Дудів.

Заслуговують на відзнаку і кілька інших наших земляків. Скажімо, Ігор Танасійчук, яким опікуються заслужений тренер України Михайло Васірук і Наталя Гавронська. Встановивши особисте досягнення (14 метрів 04 сантиметри), спортсмен фінішував четвертим у потрійному стрибку. А в секторі для штовхання ядра підсумкову сьому позицію посів підопічний Галини Шмуляєвої і Леоніда Дахновського Максим Прокопець. Результат 11 метрів 81 сантиметр теж є його особистим досягненням.

На фото: після церемонії нагородження у Тетяни КОГУТ чудовий настрій.

Фото з архіву обласної федерації