РРО/ПРРО: продаж товару з частковою оплатою чи розстрочення платежу

РРО/ПРРО: продаж товару з частковою оплатою чи розстрочення платежу

При продажу товарів з оплатою декількома платежами (передплата і післяплата; часткова оплата з подальшим розстроченням платежу тощо) продавець повинен оформити і видати окремий фіскальний чек на кожну розрахункову операцію за умови прийняття готівки чи платіжних карток від покупця. Про це нагадали в головному управлінні ДПС у Тернопільській області.

За умови оплати покупцем коштів на поточний рахунок продавця (за реквізитами у форматі IBAN) реєстратор розрахункових операцій (РРО)/програмний РРО може не застосовуватися.

При застосуванні різних способів оплати, наприклад, один платіж на поточний рахунок продавця за реквізитами у форматі IBAN, а інший — готівкою, обов’язковим є видача фіскального чека саме на розрахункову операцію (в цьому випадку — на приймання готівки).

У програмному рішенні «ПРРО Каса», яке надається Державною податковою службою України на безоплатній основі, на даний час не реалізовано можливість проведення попередньої (авансової) оплати за товар та реалізацію товару з відстроченням платежу.

Фото пресслужби ГУ ДПС у Тернопільській області