Подання заяви для реєстрації ПРРО на відокремлений підрозділ

Подання заяви для реєстрації ПРРО на відокремлений підрозділ

Суб’єкт господарювання для реєстрації програмного реєстратора розрахункових операцій (ПРРО) на відокремлений підрозділ (філію) подає заяву про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за формою №1-ПРРО (J/F 1316604), із зазначенням даних про місцезнаходження такого відокремленого підрозділу (філії), в електронній формі з дотриманням вимог законів у сфері електронного документообігу та використання електронних документів за своїм основним місцем обліку як платника податків до фіскального сервера засобами електронного кабінету (портального рішення для користувачів або програмного інтерфейсу (API)) або засобами телекомунікацій. Про це нагадали в головному управлінні ДПС у Тернопільській області.

Відповідно до другого абзацу пункту 3 розділу II Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 23 червня 2020 року за номером 317 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року за номером 547» із змінами та доповненнями, у реєстраційній заяві за формою №1-ПРРО зазначається локальний номер ПРРО, який присвоюється такому ПРРО суб’єктом господарювання. Локальний номер ПРРО становить числовий номер, він є унікальним серед номерів, що присвоюються суб’єктом господарювання у довільному порядку ПРРО для його реєстрації та застосування у відповідній господарській одиниці.

Локальний номер ПРРО зберігається за ПРРО до дати скасування реєстрації ПРРО (третій абзац пункту 3 розділу II згаданого порядку).

Фото пресслужби ГУ ДПС у Тернопільській області