Реєстрація касира для програмного РРО

Реєстрація касира для програмного РРО

Суб’єкт господарювання може проводити розрахункові операції на ПРРО самостійно або визначати уповноважених осіб (касирів). Про це нагадали в головному управлінні ДПС у Тернопільській області.

Особа може здійснювати розрахункові операції на ПРРО з використанням електронного підпису такої/електронної печатки суб’єкта господарювання, на якого зареєстровано ПРРО, після внесення даних про сертифікати до Реєстру програмних РРО за умови дійсності відповідного сертифіката відкритого ключа.

Розрахункові операції на ПРРО можуть проводити лише ті особи, сертифікати електронних підписів та/або печаток яких внесені до реєстру щодо такого ПРРО.

Дані сертифікатів електронних підписів та/або печаток, що використовуються ПРРО, вносяться до Реєстру програмних РРО на підставі поданих суб’єктами господарювання в електронній формі повідомлень про надання інформації щодо кваліфікованих/удосконалених сертифікатів відкритих ключів, які застосовуються в ПРРО за формою № 5-ПРРО.

Повідомлення можна подати, використовуючи програмне забезпечення електронного кабінету або будь-яке інше програмне забезпечення, наявне у суб’єкта господарювання.

Фото пресслужби ГУ ДПС у Тернопільській області