Вільне життя

Голі-босі, зато у віночку

Справляв сусід торік вісілє, то до сих пір гроші знайомим віддає. Тих позик у него, як колись у мого Тузіка блох було. Там дві тисячі, там п’ять, а там десіть наскубав. Теперка навіть папіроса не має за що купити — копійки в хаті нема. За світло-газ якось заплатив тої зими. Вже весна сі кінчає, а ще ніц не плачено. Зато всьо наш кут ще до сих пір згадує, як староста заробив грижу коло купи ящиків із горівком, а сусідів сват мусив наймати трактора, жеби притягнув по наших ямах із болотом буса з оркестром. Та що там про людей балакати — он пси і свині довго сі тішили пляцками, сухарами, канапками і мнясним, якого після вісіля гості й домашні ніяк доїсти не могли.

Я згадав си тую коломийку, як послухав, кілько наші чиновники грошей на «Євробачення» витринькали. А ще як вчув, кому, за що і по скільки… Ех, голі-босі, зато у віночку. А потім подумав, же й мені при мінімальній пенсії не гріх з’їсти за такої нагоди якийсь делікатес, ну хоць би плавлений сир. Правда, роблений своїми руками.

Нинька будем сі бавити з рихтуванням того-во делікатесу. Я пробував два рецепти, тож сі ділю ними з вами. Для першого нам тре шклянку молока, кільо сира, штири столових лижки масла, пів чайної лижки поташу, ну і як завжди — сіль. Ще візьміть капку кмину і кілька гілячок кропу для краси.

Возьміт глибоку миску, в неї викладіт сир, всипте поташ і вляйте молоко. Збийте то всьо на однорідну масу. Тоди переляйте в банячок і поставте на маленький вогонь. Як почне маса сі плавити, додайте сіль, масло, кріп і кмин. Часом не давайте сухого кропу, бо буде колір нефайний. Помішуючи сир, варіт його до тих пір, поки він не перетвориться на однорідну масу і в нім не буде грудочок. Тоди переляйте у миску чи яку іншу форму, дайте остигнути і поставте в холодильник.
Ще можна плавлений сир робити на водяній бані. Для цего нам тре півкіля сира, чайну лижку поташу, сіль і приправи, які си схочете. Возьміт два банячки: їден жеби був більший, а другий — менший, аби вліз у перший. Наляйте у більший банячок трошка води і дайте їй закипіти. У другому тим часом вимніт сир із поташом, сіллю і приправами. Помістіт менший банячок із сирною масою у більший із водою, вогонь скрутіт, жеби вода не сильно кипіла, і постійно помішуйте сир. Так він не буде липнути до дна банячка. Варіт отакво його десь зо 15 хвилин. Тоди студіт.

Ваш пан ЮЗЕК.

Ілюстрація Миколи Пилиповича

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини