Вільне життя

Вибороли абсолютну першість у медичних ралі

НЕЩОДАВНО В СУМАХ ВІДБУЛАСЯ НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЕКСТРЕНА МЕДИЧНА ДОПОМОГА. ДІЯЛЬНІСТЬ СЛУЖБИ МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ У ЗОНІ АТО» ТА ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ БРИГАД ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «СУМСЬКІ МЕДИЧНІ РАЛІ—2017», В ЯКИХ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ ПРЕДСТАВНИКИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ І. Я. ГОРБАЧЕВСЬКОГО.

Загалом у змаганнях взяли участь 36 команд. Наша команда вкотре підтвердила високий рівень підготовки. До її складу увійшли Богдана Перевізник, Ігор Бигар, Денис Косарський, Анастасія Гудима та Роман Гук.

Секрет перемоги наших студентів у тому, що цим змаганням передувала двомісячна підготовка до олімпіади із симуляційної медицини, яка відбулася у Люблінському медичному університеті, де вони також вибороли першість. Зі студентами практично щодня займалися провідні фахівці. Проте насправді, як зауважив професор Арсен Гудима, перемагає сформована команда, командний дух і воля до перемоги, де один за всіх і всі за одного, де є глибоке розуміння, до чого ти прагнеш і що хочеш осягнути.

Звичайно, виступ нашої команди був би неможливим без реанімобіля, який надало територіальне медичне об’єднання МВС України в області на чолі з Михайлом Василишиним. Підприємство «Форма» з Бучача (керівник Ірина Пастернак) на меценатських засадах пошила для нашої команди ексклюзивний спецодяг. Завдяки нашому випускникові — медику ДСНС України в області Богданові Ягельському команда отримала додаткове обладнання для реанімобіля. Майбутні медики щиро дякують усім, хто долучився до їхньої участі у змаганнях.

Традиційно викладачі кафедри медицини катастроф та військової медицини ТДМУ беруть участь у подібних змаганнях і входять до колегії суддів аналогічних чемпіонатів в Україні. Серед них суддя на старті Мирослав Бойчак, суддя на етапах з тактичним ухилом Віктор Шацький. Уже вдруге взяв участь у суддівстві і керівник центру симуляційного навчання Мирослав Кріцак. Головним суддею був професор Арсен Гудима.

Ректор ТДМУ професор Михайло Корда привітав переможців із черговим успіхом. Він побажав нових перемог, професійного вдосконалення, успішного навчання.

Прес-служба ТДМУ ім. І. Я. Горбачевського.

Фото прес-служби

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини