Вільне життя

Гостям завжди раді

Працівники тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», які традиційно є організаторами в нашому краї всеукраїнських масово-оздоровчих стартів для дітей у літній канікулярний період під гаслом «Олімпійське літо», вже вдруге побували практично у всіх оздоровчих таборах Тернопільщини. В оздоровчому комплексі «Лісовий» поблизу Скоморохів на Бучаччині в різноманітних розвагах та естафетах узяли участь майже дві сотні школярів. 

І дітвора із середньої зміни з нетерпінням очікувала приїзду гостей на анонсовані змагання. А з початком стартів кожен з юних фізкультурників виявив бажання продемонструвати свою майстерність в якомога більшій кількості естафет — з улюбленими усіма тарілочками «фрізбі», біговій, флорбольній, баскетбольній тощо. Різноманітні спортивні випробування на швидкість, спритність, влучність тривали близько двох годин.

Тим з дітей, хто взяв участь у найбільшій кількості естафет, дісталося і більше призів. Хоча без нагород від «Спорту для всіх», обласного відділення Національного олімпійського комітету України і видавництва «Школярик» не залишився жоден з юних спортсменів. Організатори також не забули нагадати дітям з «Лісового» про те, що саме в їхньому оздоровчому комплексі «спорт для всіх» невдовзі проведе ще один всеукраїнський фізкультурно-оздоровчу акцію — «Школу плавання».

Натомість «Олімпійське літо» нещодавно також завітало в гості до розташованого поруч «Лісового дзвіночка», оздоровчих таборів «Промінь» у Долині на Теребовлянщині і «Збруч» у Скалі-Подільській Борщівського району.

На фото: «Олімпійське літо» в «Лісовому» і «Лісовому дзвіночку».

Фото тернопільського «Спорту для всіх»

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини