Вільне життя

Скалат чекає гостей

Найближчої неділі, 9 липня, найсильніші сільські фізкультурники краю знову зберуться в Скалаті. Древньому місту вже втретє за роки незалежності нашої держави довірили провести фінальну частину сільських спортивних ігор Тернопільщини. 

Численні глядачі знову стануть свідками напруженої суперечки найкращих рукоборців і гирьовиків, легкоатлетів і канатоборців, спортивних сімей і футзалістів, волейболістів і футболістів. За підсумками зональних турнірів право посперечатися за нагороди вибороли команди з міні-футболу Тернопільського, Заліщицького, Гусятинського районів і Теребовлянської об’єднаної територіальної громади, пляжні волейболісти Борщівського, Гусятинського, Чортківського районів і дует теребовлянців, чоловічі волейбольні дружини з Теребовлянської і Скалатської ОТГ, Чортківського і Борщівського районів, жіночі волейбольні команди вже згаданих двох об’єднаних територіальних громад, Шумського і Підволочиського районів.

А в індивідуальних видах на рівні з іншими змагатимуться такі відомі атлети, як заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу, гирьовик Петро Багрій зі Збаража, майстер спорту з легкої атлетики Іван Стребков з Бучача. Турнір же з армспорту розсудить один з найсильніших рукоборців планети, заслужений майстер спорту Андрій Пушкар.

Урочисте відкриття фінальних стартів сільських спортивних ігор розпочнеться опівдні.

Фотоспогад Василя БУРМИ про попередні сільські спортивні ігри Тернопільщини в Скалаті

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини