При зміні даних — нова довідка

При зміні даних — нова довідка

Відповідно до пункту 9.4 розділу ІХ Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 9 грудня 2011 року за номером 1588, в редакції наказу Міністерства фінансів України від 14 листопада 2014 року за номером 1127 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників податків і зборів», при внесенні змін у дані, що вказуються у довідці за формою №34—ОПП (найменування (прізвище, ім’я, по батькові), місцезнаходження (місце проживання) платника податків, керівника контролюючого органу, в якому платник податків перебуває на обліку, тощо), вона підлягає заміні в контролюючому органі. Про це нагадали в головному управлінні ДПС у Тернопільській області.

Для отримання нової довідки платник податків подає до контролюючого органу за основним місцем обліку звернення із зазначенням причин заміни та доданою до нього старою довідкою. Контролюючий орган протягом двох робочих днів після звернення видає (надсилає) платникові податків нову довідку.

У такому ж порядку видається дублікат довідки замість зіпсованої чи втраченої або її копія. При втраті довідки нова видається за заявою платника податків, в якій надані пояснення і викладені обставини втрати або до якої додані документи, що підтверджують факт втрати.

Про видачу кожної довідки за формою №34—ОПП робиться запис у журналі за формою №14—ОПП, а відповідний запит зберігається в реєстраційній частині облікової справи платника податків.

Фото сектору комунікацій ГУ ДПС у Тернопільській області