Постарайтеся не відвідувати податкову. Максимально використовуйте електронні сервіси ДПС!

Постарайтеся не відвідувати податкову. Максимально використовуйте електронні сервіси ДПС!

У зв’язку з поширенням вірусу COVID-19, в ГУ ДПС у Тернопільській області рекомендують платникам податків зайвий раз не відвідувати податкову службу. Шановні краяни, максимально використовуйте електронні сервіси ДПС та електронний кабінет!

Скажімо, через відкриту частину електронного кабінету (https://cabinet.tax.gov.ua) можна скористатися інформацією, яка є загальнодоступною. Зокрема податковим календарем, інформацією з реєстрів страхувальників, платників єдиного податку, платників ПДВ та інших реєстрів, завантажити бланки податкової звітності тощо.

У приватній частині електронного кабінету, після ідентифікації особи, крім зазначених вище сервісів, будуть доступні і такі сервіси:

— стан розрахунків із бюджетом;

— листування з органами ДПС;

— облікові дані;

— пошук інформації в реєстрах ДПС;

— подання заяв/запитів;

— подання декларації про майновий стан і доходи в електронному вигляді;

— сплата податків;

— перегляд даних СЕА ПДВ;

— інші електронні сервіси.

Також за допомогою приватної частини сервісу «Електронний кабінет платника», платники мають можливість отримати інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з ДРФО для заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи.

Окрім цього, на сайті територіальних органів ДПС у Тернопільській області за посиланням http://tax.gov.ua/diyalnist-/elektronnyi-servisi/elektronni-servisi-/ розміщено інші електронні сервіси, зокрема:

інформація з реєстрів (https://cabinet.tax.gov.ua/registers):

— дані про взяття на облік платників;

— реєстр страхувальників;

— дані реєстру платників ПДВ;

— реєстр платників єдиного податку;

— інформація про РРО;

— дані реєстру платників акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового;

— реєстр осіб, які здійснюють операції з товарами.

Дізнайтеся більше про свого бізнес-партнера http://tax.gov.ua/businesspartner). За допомогою цього сервісу можна перевірити потенційних бізнес-партнерів щодо сумлінності сплати податків до бюджету.

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (http://zir.tax.gov.ua/), де можливо передивитись «Запитання-відповіді з Бази знань»; «Нормативні та інформаційні документи»; «Останні зміни в законодавстві»; «Письмові консультації» тощо.

Сервіс «Пульс» (http://tax.gov.ua/others/puls-), за допомогою якого можна повідомити про неправомірні дії працівників ДПС.

Електронна звітність (http://tax.gov.ua/elektronna-zvitnist/), де розміщено спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності».

Банер «Декларування громадян» https://tr.tax.gov.ua/deklaratsiyna-kampaniya-2020/.

Фото сектору комунікацій ГУ ДПС у Тернопільській області