Вільне життя

Святий Миколай запрошує позмагатися

З нагоди Дня Святого Миколая працівники центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проведуть чимало цікавих дитячих змагань. Причому не тільки в Тернополі, а й в інших містах і селах. 

Із третього грудня вже тривають міні-футбольні баталії тридцяти учнівських колективів у традиційному турнірі на відкритих майданчиках у Теребовлі. Переможці групової стадії завоюють право виступити у фінальній частині, імена трьох найкращих стануть відомі через два тижні — в неділю, 25 грудня. А ще один турнір з міні-футболу на призи від Святого Миколая Теребовлянський центр проведе в рідному місті спільно з обласним.

100_2478

Тим часом юних прихильників футболу з Тернополя в суботу, 17 грудня, щиро запрошують продемонструвати свою майстерність у палаці спорту «Текстильник». Призи для них Святий Миколай готував разом з обласним «Спортом для всіх». Турніри з міні-футболу також відбудуться в Гусятині, на Шумщині. А в Залізцях Зборівського району селищний комунальний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» став ініціатором проведення відкритого турніру з настільного тенісу серед учнівської молоді. І на старших, і на молодших теж очікують подарунки від Святого Миколая.

Фото Тернопільського обласного «Спорту для всіх»

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини