Вільне життя

Наші земляки — у славетному Відні

УЧЕНИЦІ КОЛЕГІУМУ ДЛЯ ДІВЧАТ «ЗНАМЕННЯ», ЩО У СЕЛІ ЗАРВАНИЦІ ТЕРЕБОВЛЯНСЬКОГО РАЙОНУ, ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЬОГО СІЧНЯ ВИРУШИЛИ У СТОЛИЦЮ АВСТРІЇ — МІСТО РОЗКІШНИХ ПАЛАЦІВ І ВЕЛИЧНИХ ПЛОЩ, ЗАТИШНИХ ВУЛИЦЬ І МАЛЬОВНИЧИХ СКВЕРІВ — ВІДЕНЬ.

Захопливі екскурсії, цікаві інтегровані уроки, спілкування англійською мовою з однолітками — така чотириденна програма поїздки. За словами заступника директора школи Любові Білінської, таку можливість їм надала християнська школа Святого Франциска, що у Відні, з якою в них налагоджене багаторічне партнерство. От уже з 2011-го працівники віденської школи щороку гостинно приймають групу дівчат із колегіуму «Знамення». Цьогоріч таку нагоду мали дев’ять вихованок одинадцятого класу.

image

— Це вже наша шоста подорож до Відня. Такі поїздки є надзвичайно важливими як для нас, так і для них, — зазначає Любов Білінська. — Представники школи Святого Франциска хочуть, аби між українськими та австрійськими дітьми було налагоджено міжкультурне спілкування. Окрім того, ми розповідаємо їм про те, що відбувається в Україні, долаємо упередження щодо наших громадян.

Крім занять у школі, дівчата мали змогу відвідати славетні місця столиці: собор Святого Стефана, храм Святої Варвари, імператорський палац династії Габсбургів — Шенбрунн. Також учениці побували у столиці Угорщини Будапешті. Подорож завершилася екскурсією в угорському містечку Марія Повч, одному з двадцяти європейських Марійських духовних центрів.

Екскурсії для наших земляків проводили сестри Згромадження святого Франциска. Вони допомогли пізнати унікальні пам’ятки культури Австрії. Палац династії Габсбургів, що приваблює десятки тисяч туристів, вразив знаменят багатим оздобленням внутрішніх покоїв, своєю вишуканістю та гармонією.

— Ми вдячні Богу за те, що подарував нам людей, які доклали максимум зусиль для організації цієї подорожі й так жертовно і щиро дбали про нас, щоб ми мали змогу побачити частинку європейського світу, — каже пані Люба. — Для кожного ця поїздка залишила яскраві та незабутні враження.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини