Вільне життя

ЯК ПРОСВІТЯНИ В ЛИСИЧАНСЬКУ КОЛЯДУВАЛИ

МІСТОМ ПРОЛЕТІЛА ЗВІСТКА: «ДО НАС ЇДУТЬ З КОЛЯДОЮ ТЕРНОПОЛЯНИ». ЗВИЧАЙНО, У БАГАТЬОХ ШКОЛАХ ЧЕКАЛИ НА ВЕРТЕПНЕ ДІЙСТВО, БО В ЛИСИЧАНСЬКУ ТІЛЬКИ-НО ПОЧИНАЄТЬСЯ ВПРОВАДЖЕННЯ НАРОДНИХ ТРАДИЦІЙ І ЗАЛУЧЕННЯ ДО НИХ МОЛОДІ. ТОМУ ПРИЇЗД МОЛОДИХ, КРЕАТИВНИХ ТА ПОЗИТИВНИХ АРТИСТІВ-АМАТОРІВ З ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ «МОЛОДОЇ ПРОСВІТИ» БУВ ДУЖЕ ДОРЕЧНИМ. ЦЕ БУЛИ ЧОТИРНАДЦЯТЬ НАСПРАВДІ СМІЛИВИХ ХЛОПЦІВ ТА ДІВЧАТ, ЯКІ НЕ ЗЛЯКАЛИСЯ ПРИЇХАТИ В «СІРУ ЗОНУ» І ЗАПРОПОНУВАТИ ПРЕКРАСНЕ ВЕРТЕПНЕ ДІЙСТВО.

20172

20171Вони виступили в одинадцяти школах міста, двох батальйонах, один з яких — «Тернопіль». Земляки тішилися приїздові артистів, співали разом з ними колядки. У декого з бійців в очах з’являлися сльози ностальгії за рідними, особливо, коли зазвучала пісня про тата, який боронить Україну на сході.

Я не раз дивувалася працьовитості й невгамовності цих молодих людей. Їх не лякав десятиградусний мороз. Вони колядували на площі міста ввечері, у торговельних центрах, і варто сказати, що слухачів було чимало. Запрошували артистів виступити у їхніх колективах й керівники підприємств — директор пивзаводу Олег Кострюков та Павло Кирилов, директор хлібопекарні, — місцеві патріоти. Вони високо оцінили виступи тернополян.

Усіх захоплювала професійна гра музикантів з гурту «ФаМажор», жива музика і саме театралізоване дійство, яке справляло позитивний вплив на внутрішній стан дітвори й молоді. Тема, висвітлена у вертепі, дуже актуальна, на часі. Основною метою було показати єдність українців, адже ніхто не в силі нас розділити. «Україна доти буде, доки всі єдині люди. Не розділить ворог нас — ні за долар, ні за газ! Кризи прийдуть і минають. Нова радість наступає. З тим лишайтеся здорові! Щастя, радості, любові!» — говорив один з героїв вертепу.

Приймали гостей у себе вдома учителі та батьки учнів Лисичанської школи №8, лікарі, місцеві волонтери. Нам усім було приємно поспілкуватися. Тож щиро дякуємо за прекрасну програму виступу Тернопільській «Молодій Просвіті» на чолі зі Святославом Абрам’юком.

Віра УСЦОВА,
волонтер.

м. Лисичанськ Луганської області.

Фото авторки

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини