Вільне життя

«Канадська» перемога

У січні цього року з нагоди 125-річчя перших українських поселень у Канаді канадсько-українська громадська організація O.W.L Open World Learning оголосила конкурс під назвою «Видатні українці Канади».

Участь у змаганнях могли брати старшокласники, студенти коледжів та 1—3 курсів вищих навчальних закладів України. Основне завдання для конкурсантів — обрати видатного канадського українця минувшини чи сучасності, провести грунтовне дослідження стосовно обраної особистості та на основі зібраного матеріалу відзняти невелике аматорське відео.

Участь у конкурсі зголосилися взяти понад п’ятсот учасників. Серед них і наш краянин, уродженець Чорткова Андрій Синишин, який навчається на першому курсі Українського католицького університету. Хлопець надіслав на конкурс відеороботу про видатну піаністку, громадського діяча, засновницю спільнот «Джерело», «Лярш-Ковчег», «Емаус» Зеновію Кушпету.

Впродовж кількох місяців організатори відбирали найкращих. З деякими учасниками проводили відбіркові інтерв’ю і врешті визначили переможців. Одним із них став Андрій Синишин, який виграв канадську стипендію, що покриває вартість інтенсивної програми з вивчення англійської мови.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини