Вільне життя

Щоб випускний був безпечним

ЗАГАЛЬНОМІСЬКЕ СВЯТО «ВИПУСКНИК-2017» ЦЬОГОРІЧ ВІДБУДЕТЬСЯ 24 ЧЕРВНЯ. ТРАДИЦІЙНО ВЧОРАШНІ ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКИ ВИРУШАТЬ У СВЯТКОВУ ХОДУ ЦЕНТРАЛЬНИМИ ВУЛИЦЯМИ МІСТА, ПРЯМУЮЧИ ДО МІСЬКОГО СТАДІОНУ, ДЕ ПРОЙДУТЬ ОСНОВНІ УРОЧИСТОСТІ. ПІСЛЯ ЗАВЕРШЕННЯ ОФІЦІЙНОЇ ЧАСТИНИ ЇХ ЩЕ ЧЕКАЄ СВЯТКУВАННЯ ТА ЗУСТРІЧ СОНЦЯ.

Із метою запобігання нещасним випадкам Тернопільський міський відділ управління ДСНС України у Тернопільській області звертається до випускників із проханням дотримуватися правил безпечної поведінки під час святкувань. Звичайно, кожний вечір певною мірою супроводжується різними видами розваг, які, як показує практика, включають і використання піротехніки. Нагадуємо, що застосування побутових піротехнічних виробів повинно здійснюватися споживачем відповідно до інструкції, розміщеної на виробі або на його споживчому пакуванні. Не можна застосовувати піротехніку в заборонений рішенням органів місцевого самоврядування час.

Зазвичай випускники йдуть зустрічати світанок на Тернопільський став, адже це не лише романтично і красиво, а й дуже символічно.

Та, на жаль, для деяких осіб відпочинок біля води закінчується невтішно. Серед основних причин, що призводять до надзвичайних ситуацій на воді, — невміння плавати, переохолодження та купання в стані алкогольного сп’яніння. Для того, щоб такий відпочинок приніс лише задоволення, потрібно дотримуватись правил поведінки на воді. Тому рятувальники наполягають — від купання на світанку треба відмовитись заради безпеки власного життя і здоров’я.

Тернопільський міський відділ управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій щиро вітає всіх випускників зі святом і бажає з почуттям відповідальності скласти свій перший іспит на дорослість.

Тернопільський міський відділ управління ДСНС України в Тернопільській області.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини