Вільне життя

У ДНІСТРІ ВТОПИЛИСЯ ВЧИТЕЛЬ ТА УЧЕНЬ, А ПІД КОЛЕСА АВТО ПОТРАПИВ МАЛЮК

Обидва нещастя сталися в один день, 20 червня.

За словами начальника Монастириського відділення поліції Владислава Лазебніка, двоє вчителів та семеро учнів з Підгаєччини вирушили у триденний туристичний похід. Йшли берегом вздовж Дністра, ночували в наметах.

Опівдні туристи зупинилися перепочити. Два хлопчики зайшли у воду. Стояли неподалік берега і не на глибині. В якийсь момент, розповідає один з юнаків, каміння пішло у них з-під ніг, і їх почало закручувати у водяний вир.

Товариш не вмів плавати, тому хлопець спробував витягти його. На допомогу кинувся й учитель. Проте вода крутила занадто сильно, і вибратися самотужки було складно. Одного з школярів рибалки все-таки витягнули за допомогою вудочки. Інша дитина разом з учителем пішли під воду.

Загиблій дитині було чотирнадцять років. Учитель 1964 року народження.

Того ж дня дорогою до лікарні у кареті швидкої допомоги помер трирічний хлопчик. Аварія трапилася в Тернополі на вулиці Лесі Українки. За словами очевидців, дитина йшла з мамою тротуаром, але в якийсь момент вирвалася і вибігла на проїжджу частину дороги, неподалік пішохідного переходу. У результаті малеча опинилася під колесами автомобіля марки Skoda Octavia Tour, водій якого не встиг вчасно загальмувати. Причини ДТП встановлюють слідчі, а також опитують очевидців цього нещастя.

Роман ЗАРІЧНИЙ.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини