Вільне життя

У пам’ять про Патріарха

Уже втретє в Збаражі провели відкритий турнір з гирьового спорту з нагоди вшанування річниці від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого. Ініціатором проведення змагань виступила парафія храму Воскресіння Господнього УГКЦ міста Збаража. 

Настоятель храму отець Олексій Боднарчук та отець Омелян Колодчак традиційно розпочали змагання з богослужіння, благословення учасників та освячення нагород. Духовні наставники згадали важливі в житті церкви події та особистості, на прикладі яких учили молодь бути сильними не тільки фізично, а й ставати велетами духу, моральними та милосердними людьми. Кожен має знати історію життя тих, хто віддав усі сили, а деколи і життя, за нашу Українську духовність і національні традиції.

Натомість голова Тернопільського обласного осередку Федерації гирьового спорту України, заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу Петро Багрій розповів, що за звання найсильніших боролися близько півсотні богатирів. У командній суперечці першість дісталася гирьовикам Збаражчини, які випередили збірні Тернопільської ОДЮСШ із літніх видів спорту і Кременецького району.

Переможці та призери нагороджені кубками, грамотами і медалями.

Фото з архіву Петра БАГРІЯ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини