Вільне життя

З роси і води, олімпійська надіє!

Минулого четверга, 8 червня, двадцятип’ятилітній ювілей відзначила віце-чемпіонка Європи з важкої атлетики, майстер спорту міжнародного класу Марія Хлян зі Скалата. Відсвяткувала, так би мовити, на робочому місці: короткочасний відпочинок після тріумфу на квітневій першості континенту в хорватському Спліті минув, збірна України в Кончі-Заспі під Києвом розпочала серйозну підготовку до 29-ї літньої Всесвітньої універсіади в столиці Тайваню Тайбеї, яка відбудеться в другій половині серпня, і осіннього чемпіонату світу. 

Зайве, мабуть, казати, що наставники національної команди знову ставлять перед підопічною Віктора Симіва і Вікторії Шайморданової максимальні завдання. У ваговій категорії до 69 кілограмів наша землячка, без сумніву, «номер один» у збірній, блискучим виступом на європейському помості вже встигла довести, що зуміла впоратися із нелегким періодом переходу в дорослий спорт, ставши за два сезони однією з найсильніших і в Старому світі.

А далі — загадувати не будемо. Аби не наврочити. Скажемо тільки, що резервів для зростання в талановитої атлетки чимало. Тож, вийшовши на ще вищий рівень результатів, Марія Хлян обов’язково постарається підкорити як світовий п’єдестал, так і здійснити найзаповітнішу мрію кожного атлета високого рівня — стати олімпіоніком.

Здоров’я вам, олімпійська надіє Тернопільщини, передусім зичать обласна федерація важкої атлетики на чолі з Богданом Олійником, тренери, побратими-спортсмени, прихильники цього виду спорту. Не звертайте з омріяного шляху, яким би важким він не був.

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини