Вільне життя

Затримали спільника терористів

СПІВРОБІТНИКИ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ ЗАТРИМАЛИ У КИЄВІ БІЗНЕСМЕНА, ЯКИЙ СПРИЯВ ДІЯЛЬНОСТІ ТЕРОРИСТИЧНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЛНР».

Правоохоронці встановили, що зловмисник у 2015—2016 роках надавав у розпорядження незаконних збройних формувань власну спеціалізовану техніку для спорудження бойовиками фортифікаційних споруд, окопування танків та військових транспортних засобів на полігонах Луганської області.

Оперативники управління СБУ в області затримали колаборанта в одному з районів столиці у рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України. Під час обшуків за місцем проживання та ведення господарської діяльності луганчанина правоохоронці вилучили документацію, готівку й банківські картки, що використовували його спільники для перерахунку коштів бойовикам.

Кримінальне провадження щодо одного з них, відкрите за ст. 258-5 (фінансування тероризму) Кримінального кодексу України, наразі перебуває на розгляді у Тернопільському міськрайсуді. Зловмиснику оголошено про підозру, а також вирішується питання щодо обрання йому відповідного запобіжного заходу. Триває досудове слідство, повідомляють у секторі взаємодії зі ЗМІ та громадськістю УСБУ в області.

Роман ЗАРІЧНИЙ.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини