Вільне життя

Поцілунок — гімнастика від зморшок

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ, ЩО 6 ЛИПНЯ У СВІТІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ ПОЦІЛУНКІВ? А ВАМ ВІДОМО, ЩО ПІД ЧАС ПОЦІЛУНКУ ПРАЦЮЮТЬ ДО 34 ЛИЦЬОВИХ М’ЯЗИ? ВІРИТЕ, ЩО ПРОТЯГОМ 60 СЕКУНД ЦЬОГО ЗАНЯТТЯ СПАЛЮЄТЬСЯ 26 КАЛОРІЙ? ВИ НЕ ЗНАЛИ, ЩО ПОЦІЛУНОК — ЦЕ НАЙЕФЕКТИВНІША ГІМНАСТИКА ВІД ЗМОРШОК? У БУДЬ-ЯКОМУ РАЗІ ЧИТАЙТЕ ДАЛІ.

— Насамперед поцілунок — це відчуття любові та ніжності, — каже психолог Ірина Горніцька. — У момент цілунку людина відчуває тепло, піклування про себе тощо. При поцілунку між закоханими відбувається безліч хімічних процесів, що на рівні фізіології створює відчуття безпеки, спокою, а в сексуальному плані це відчуття збудженості. Ще поцілунок здатний зменшувати біль, оскільки під час нього виробляється ендорфін — гормон, який володіє болезаспокійливими властивостями. Завдяки поцілункам зміцнюється імунітет і покращується загальний стан людини.

Поцілунки — це не лише традиція інтимного спілкування, а й унікальний спосіб висловлювати почуття — від ніжної прихильності до полум’яної пристрасті.

Поцілунок може бути і любовним, і дружнім, і формальним. Дружнім поцілунком людина демонструє свій гарний настрій, повагу і довіру до приятеля. Любовним поцілунком пара висловлює любов, пристрасне бажання, ніжність і прихильність. Формальний поцілунок відбувається на знак вітання та поваги до друга чи знайомого. Зазвичай це зустріч із рукостисканням і поцілунком у щоку. Одне слово, різновидів поцілунків багато.

А День поцілунку вигадали в кінці 19 століття у Великобританії. Здебільшого його святкують молоді закохані пари нарівні з Днем Святого Валентина. Та якщо День усіх закоханих припадає на середину лютого, то у Всесвітнього дня поцілунків дата гаряча і спекотна, як і саме свято. Цього дня в багатьох країнах стало гарною традицією проводити різні конкурси та заходи, в центрі яких — поцілунок. Перед учасниками подібних конкурсів відкривається шанс виграти різноманітні призи й подарунки, встановити нові рекорди і власні досягнення.

Ольга МИЛИМКА,
студентка ІІ курсу факультету філології та журналістики ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини