Вільне життя

Співпраця з Коцюбинською громадою

З метою наближення соціальних послуг до клієнтів, створення системи оперативного і безперешкодного реагування на потреби населення фахівці Гусятинського райцентру зайнятості провели зустрічі з членами Коцюбинської об’єднаної територіальної громади.

Ця громада – одна із найбільших на Гусятинщині. До неї входять мешканці трьох сіл: Коцюбинці, Жабинці, Чагарі. На її території функціонує 2 сільськогосподарських підприємства (ПСА «Нічлава» та СФГ «Андрій»), 7 приватних підприємців, з якими, до слова, активно співпрацює районний центр зайнятості. Так, з початку 2017 року «Нічлава» заявила 89 вакансій, і з них 88 було укомплектовано службою зайнятості. 10 безробітних пройшли стажування на замовлення роботодавця.

Під час спілкування з представниками райцентру зайнятості сільські жителі дізналися про умови проходження професійного навчання, про порядок реєстрації, перереєстрації безробітних в РЦЗ та облік осіб, які шукають роботу. Ознайомилися з можливістю резервування часу у спеціалістів центру зайнятості через сервіс «Електронна черга».

Секретар об’єднаної територіальної Олександра Мельник допомогла фахівцям РЦЗ облаштувати відповідне робоче місце, де частина послуг служби зайнятості буде надаватися селянам безпосередньо на місці у визначені дні щомісячно.

Прес-служба обласного центру зайнятості

Фото прес-служби

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини