Книгу обліку доходів ведуть платники єдиного податку першої і другої груп та платники єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість. А книгу обліку доходів і витрат ведуть платники єдиного податку третьої групи, які є платниками ПДВ. Про це інформували у відділі податків і зборів з фізичних осіб Тернопільської ОДПІ.
Форми цих книг та порядки їх заповнення, за інформацією відділу податків і зборів з фізичних осіб Тернопільської ОДПІ, затверджено наказом мінфіну від 19 червня 2015 року за номером 579. У разі використання найманих працівників, фізична особа — підприємець у графі 2 книг за підсумками робочого дня зазначає загальну суму коштів, яку отримали наймані працівники протягом робочого дня.
Варто також знати і про те, законодавчими нормами не передбачено ведення книг окремо найманими працівниками. Тому книга заповнюється фізичною особою — підприємцем самостійно та зберігаються безпосередньо в нього.
Фото відділу організації роботи Тернопільської ОДПІ