Вільне життя

Не виграли, бо не забили

У восьмому турі чемпіонату України серед команд групи «А» другої ліги гравці тернопільської «Ниви» на домашній арені у Вишнівці минулої суботи не зуміли обіграти чернівецьку «Буковину» — 0:0. На доволі банальне запитання одного з журналістів (чому не виграли?) наставник жовто-зелених Сергій Задорожний не забарився з відповіддю. 

Та і справді. Виграє зазвичай та команда, яка здобуту перевагу втілює хоча би в один забитий гол. Натомість єдиний представник Тернопільщини, що залишився в майстрівському дивізіоні, пропустивши найменше з решти конкурентів, за забитими м’ячами має один з найгірших показників. А це, без сумніву, свідчить лишень про одне: передусім колективові бракує забивного нападника. Знайти кваліфікованого гравця на цю позицію сьогодні не так легко. А ті, що діють у лінії атаки, поки що результативністю не радують.

Утім, на думку головного тренера, ситуацію з часом удасться виправити. Якщо його підопічні і далі намагатимуться підтримувати постійний тиск на ворота суперників, кількість створених небезпечних моментів неодмінно має перерости в якість. Під час матчу з «Буковиною», скажімо, для того, аби відзначитися, лічених сантиметрів забракло двом колишнім футболістам «Тернополя» Ігореві Вонсу і Володимирові Пришнівському, кожен з яких перевірив на міцність стійку воріт конкурентів.

Як потрібно реалізовувати вигідні моменти, у восьмому турі знову продемонстрували незаперечні лідери групи з волочиського «Агробізнесу» — 5:0 у виїзній грі з житомирським «Поліссям». Причому два голи на свій рахунок записав добре знайомий тернопільським шанувальникам футболу Богдан Семенець, а ще два влучні удари на рахунку Тараса Пліса і Андрія Скакуна.

Інші результати восьмого туру: «Нива» (Вінниця) — «Скала» (Стрий) — 1:1, «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) — «Львів» — 1:0.

Поєдинки дев’ятого туру відбудуться вже сьогодні, 30 серпня. Футболісти «Ниви» у Волочиську поміряються силами з «Агробізнесом».

Фото із сайту ФК «Нива»

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини