Вільне життя

Ніхто не хотів поступатися

В оздоровчому таборі «Ромашка», розташованому поблизу урочища Червоне в Ниркові, відбулася фінальна частина XXVII сільських спортивних ігор Заліщицького району. За нагороди в п’ятьох видах сперечалися сільські фізкультурники вісімнадцятьох сільських і селищних рад. 

На короткій церемонії відкриття учасників змагань щиро привітали голова райдержадміністрації Борис Шипітка і голова районної ради Іван Дрозд. Через досить поважний вік обом цього разу довелося вдовольнитися роллю вболівальників. А ось чимало сільських голів, таких як Петро Серединський із Торського чи Сергій Ковбінька з Новосілки, особистим прикладом надихали земляків на перемогу. Завоювати нагороди в турнірі з дартсу обом, щоправда, не пощастило — відповідно четверте і п’яте місця. А головна боротьба за чемпіонський титул розгорнулася між головою районного ФСТ «Колос» Ігорем Мамалигою і Михайлом Бернадзиківським з Товстого.

Молодість усе ж узяла гору з перевагою в два бали. Та Ігореві Степановичу не довелося довго бути розчарованим. Бухгалтер районного підприємства «Колос» Ірина Коробій зуміла випередити конкурентку з Товстого Ольгу Кузяк на три бали. Тож заслужена командна перемога залишилася за організаторами сільського фізкультурного руху в районі.

Коли вже в дартсі розгорілася така напружена і пристрасна боротьба, то можете собі уявити, як визначалися лауреати в більш динамічних видах. У боротьбі на руках, скажімо, Дмитро Запорожан із Зозулинців, поступившись у вирішальному двобої Андрієві Палагнюку з Товстого в надзвичайно напруженій боротьбі, аж ніяк не мав права собі дорікнути. Хоча би тому, що пізніше разом з іншими земляками взяв реванш у товстенських богатирів у перетягуванні канату. Та ще й у дартсі зумів вибороти третє місце.

А після завершення боротьби в турнірах із жіночого і пляжного волейболу настав час тріумфу для господарів. І дівчата, і хлопці, яких азам майстерності навчав тренер Михайло Базюк, упевнено здолали всіх конкурентів.

Після проведених у Ниркові стартів XXVII сільські спортивні ігри Заліщицького району вийшли на фінішну пряму. Залишилося провести ще змагання спортивних сімей і турнір із футболу. Поки що в комплексному заліку лідирують фізкультурники з Товстого (сільський голова — Іван Проданюк) і студенти Заліщицького агроколеджу імені І. Храпливого (директор — Володимир Глова).

На фото: дворазова переможниця змагань із дартсу Ірина КОРОБІЙ; під час турнірів з армспорту і жіночого волейболу.

Фото з архіву Заліщицького районного ФСТ «Колос»  

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини