Вільне життя

От тобі й заробіток

…Смутний і невеселий сидів собі на ох якій твердій лавці в такому ж смутному й невеселому СІЗО депутат Миргородської міської ради. Завжди усміхнений, він тепер журився, що ж буде з бізнесом.

Ото днями «накрили» його разом із побратимом по заробітку працівники місцевої прокуратури й поліції. Збував слуга народу тій частині народу, що любить кайф половити, канабіс (коноплю по-народному) й амфетамін. Небагато встигав заробляти на такій тяжкій та небезпечній роботі: 100—250 гривень за «порцію». «Та то ж копійки!» — журився депутат. Правда, пам’ятав відому приказку: копійка гривню береже. Ото копійка до копійки та й буде гривня. А гривня до гривні — десять. А десять до десяти — сто. Так можна і мільйонером стати. Правда, часу ой як багацько для того знадобиться. Та крутитися якось треба.

…Смутний і невеселий сидів собі на лавці в такому ж смутному й невеселому СІЗО депутат Миргородської міської ради. А чому він сумував, ми вже знаємо.

От тільки ще дійшли до нього злі чутки, що його колега по натисканню кнопки (тільки тієї, що у Верховній Раді України) подався відпочивати на Лазурному березі у Франції. Умудрився чоловік назбирати стільки, що на прокат яхти вистачило. Ох і защеміло біля серця нашому сердезі. Це ж скільки коноплі треба «сплавити», аби й собі стати таким, як і нардеп-радикал Сергій Рибалко (ич, прізвище яке!) І ще нижче похилилася голова бідолахи.

А тут журналісти розізнали, з ким і за скільки відпочиває старший слуга народу. Тут тобі не просто якась там яхта задрипана, а на цілих шість кают! Метрів 35 завдовжки, а прапор Маршаллових Островів так і тріпотить, мов сердечко закохане, на вітрі. І за таке щастя — 8500 євро на день оренди! Мамцю рідна! Та щоби наш затриманий усіх конотопських відьом позбирав (а не тих шість рандундулечок, яких папараці зазнимкували, що вони вилися біля «рибалки») і татарам їх продав, то зібраних грошей на таке щастя не вистачило б.

«Чим би слуга не бавився, — розмірковував смутний і невеселий депутат-затриманий, — а без доброго і впливового пана ігри погано закінчуються. Замість яхти — твердюща лавка і чотири голих стіни, замість красунь — бомжі. От тобі й заробіток, пху на тебе!»

О. ЯКУШКО.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини