Вільне життя

Перерахунок силовикам

Чому не перераховують пенсії пенсіонерам органів внутрішніх справ, якщо впродовж останніх років суттєво підвищувалося грошове забезпечення міліції (поліції)?

МИКОЛА С.
м. Тернопіль.

Особи начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України, поліцейські, особи начальницького складу податкової міліції, особи начальницького і рядового складу Державної кримінально-виконавчої служби України, особи начальницького і рядового складу органів та підрозділів цивільного захисту мають право на пенсійне забезпечення на умовах Закону «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (далі — закон).

Перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських. Такий перерахунок пенсій здійснюється в порядку, встановленому Кабінетом міністрів України (стаття 63 закону).

Отже, згідно із вказаним законом, пенсіонери органів внутрішніх справ мають право на перерахунок пенсії, а наш уряд був зобов’язаний давно здійснити його. Однак Кабмін не поспішає ухвалювати постанов про порядок і розміри перерахунку пенсій силовикам. Тому їхні пенсії не зросли, незважаючи на суттєве підвищення грошового забезпечення військовослужбовців і поліцейських.

Таке роз’яснення Пенсійний фонд України надав у своєму тижневику «Пенсійний кур’єр» від 28 липня 2017 р.

Орест ЗВАРИЧ.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини