Вільне життя

«Рубльовий долар»

Не так давно у соцмережах наш нарід глузував із Росії, де в погоні за «імпортзамєщєнієм» виробники однієї мінеральної води «скомуніздили» назву карпатської марки. Була «Поляна Квасова», а стала «Поляна песен». Ось тільки не вистачило нашим північним недругам розуму, щоб дизайн етикетки змінити. Уявіть лишень — стоїть кацап у лаптях і в трембіту дме…

Тепер черга за американцями, бо Росія внаслідок нових санкцій, які запровадили США, примножить зусилля, спрямовані на зменшення залежності від американського долара та системи кредитування. Про це нещодавно заявив заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков.

Що придумають цього разу — спрогнозувати важко. Може, будуть заміщувати долар рублем, але вже в новому дизайні. Адже можна рублик намалювати так, аби був схожим на доларові купюри (щоб мати солідніший вигляд), назвати «рубльовий долар», чи «доларовий рубль». Писки на лицьовому боці є з чого вибирати: тепер Сталін у «почоті», Леніна можна приплести, лапті (хіба що на найменший номінал), про Путіна не забути і сонного Медведєва. І санкції вже будуть не страшні.

О. ЯКУШКО.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини