Вільне життя

В Остап’є і Поділлі — дворовий футбол

До двох сіл Скалатської об’єднаної територіальної громади завітали Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчі старти «Олімпійське літо». Минулої неділі спочатку в Остап’є, а пізніше в Поділлі любителі гри мільйонів мали нагоду позмагатися поки що в екзотичному для себе дворовому футболі на майданчику ЮКА. 

Утім м’яч, звісно, круглий, а влучати в ціль потрібно і на доволі обмеженому за розмірами круглому майданчику. Тож, витративши зовсім не багато часу на ознайомлення з головними правилами і вимогами, юнаки та їхні дорослі земляки з Остап’є без зволікань узялися доводити, хто ж із них найсильніший. Двогодинний турнір завершився перемогою дуету місцевих «Екологів». Хлопці з «Візерунка» не менш заслужено вибороли друге місце, а третє дісталося «Городниці».

А проведені вже після обідньої пори аналогічні змагання в Поділлі стали однією з окрас святкування дня села. Не стати чемпіонами, здається, просто не могла команда з гучною назвою «Барселона». Друге місце виборов «Збруч», третє — «Козаки».

Організували цікаві змагання Скалатська міська рада, обласний та скалатський комунальний центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Лауреати нагороджені грамотами, призами з логотипом «Спорту для всіх» та подарунками від видавництва «Школярик».

Фото тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини