Вільне життя

Як «Раша-ТВ» на «Бандерштат» їздила

Що можна Юпітеру, не дозволено бику — казали колись римляни, маючи на увазі подвійні стандарти. От, до прикладу, можна російським ЗМІ щедро поливати помиями все українське? Можна. Так у Кремлі думають. А можна українським ЗМІ хоч спробувати відмити свою державу від того бруду? Зась! А про поливання зі свого боку — то й мови нема.

Відгудів на Волині фестиваль «Бандерштат». Відспівали відомі українські гурти, відтанцювала молодь, виступили відомі люди, поговорили про патріотизм і всякі хороші та корисні речі, діти на майстер-класи пішли, українські іграшки навчилися виготовляти і розписувати. Одне слово, усе, як книжка пише про патріотичне виховання. Усе б нічого, коли би звідкілясь не вилізло «Раша-ТВ», не знайшло кремлівського підкаблучника з волинською пропискою і «антифашистськими настроями» та не почало оббризкувати фестиваль, його учасників і гостей своєю жовчю.

І карателі, і фашисти, і посібники Гітлера, і вбивці поляків та євреїв — у три з половиною хвилини сюжету стільки брехні втиснули, аж шви на «зомбоящику» затріщали. І що найголовніше: де на українській землі, на такому фесті взялися російські журналісти? Їх що — рогатий на кочерзі приніс? Чи вони якось через кордон (поїздом, авто, літачком) дісталися?

Найсмішніше тут одне — що в Луцьку робить «Антифашистський комітет України» (та й, судячи зі всього, не лише в Луцьку)? То така організація, яка виступає проти заборони комуністичної ідеології, повалення пам’ятників радянським одіозним персонам і викорінення «совка» з українських голів. Думаю, не треба довго думати-гадати, з чиєї ініціативи такі об’єднання в нас «благоденствують». Дивно, що в наших правоохоронних органів ще не доросли руки всі оці «будяки» викорчувати.

Зрештою, в Україні нині не антифашистські, а антирашистські комітети створювати треба. З Муссоліні дух уже кілька десятиліть тому вивітрився, а от Путін ще живе і «здравствує». І ширить по нашій державі й усьому світі через своїх нахлібників «рускій дух».

…Напевно, «шифрувалася» «Раша-ТВ» на «Бандерштаті». Бо інакше потрапила б у руки карателів, відсиділа в СІЗО й була депортована на «родіну». А потім гляди — у Кремлі черговий міф про розіп’ятих уже журналістів «крутили» б.

О. ЯКУШКО.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини