Вільне життя

І поживився, і збагатився

Фальшиві смс-повідомлення про оплату послуг чи зарахування грошей на рахунок продовжують надходити мешканцям краю. Спритним шахраям таки вдається знаходити довірливих жертв.

На гачок афериста потрапили працівники одного із закладів громадського харчування. Невідомий подзвонив до ресторації та, замовивши добряче меню, попросив розрахуватися наперед карткою. Повідомлення про зарахування коштів надійшло, однак сума була значно більшою, аніж оплата за їжу. Тож клієнт попрохав віддати решту чоловіку, який приїде за замовленням.

Більш ніж тисяча гривень поїхала в невідомому напрямку, а працівники закладу лише згодом перевірили рахунок та зрозуміли, що не отримали ані гривні. Власник закладу звернувся із заявою до поліції.

Поліціянти вкотре застерігають: якщо номер мобільного підв’язаний до картки, на яку зараховують кошти, аферистам легко підробити фальшиве смс-повідомлення про зарахування готівки на картку. Тому навіть якщо отримали підтвердження про оплату, перевірте рахунок. Будьте обачними, не довіряйте своє майно та гроші невідомим.

А. ЗИМНЕНКО.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини