Вільне життя

Найкраще впоралися із тестами у Чорткові

У РЕЙТИНГ «ТОП-200 ШКІЛ УКРАЇНИ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ЗНО», ОПУБЛІКОВАНИЙ НА САЙТІ OSVITA.UA, ПОТРАПИЛО ШІСТЬ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ТЕРНОПІЛЛЯ.

Найрозумнішими в області виявилися випускники Чортківської гімназії імені Маркіяна Шашкевича. Заклад посів 97 місце у рейтингу. Рейтинговий бал — 148,6, бал ЗНО — 172. Соту позицію посіла Тернопільська Українська гімназія імені І. Франка. На 131-й сходинці — Тернопільська спеціалізована загальноосвітня школа І—ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Є у рейтингу і дві школи районних центрів Тернопільщини: на 165-му місці — Підгаєцька ЗОШ І—ІІІ ступенів, одразу вслід за нею — Борщівська ЗОШ І—ІІІ ступенів №2. Останньою серед закладів області, що «засвітилися» у почесному рейтингу, є спеціалізована ЗОШ І—ІІІ ступенів №29 з поглибленим вивченням іноземних мов. У неї — 172 місце.

Загалом у всеукраїнській статистиці найчастіше зустрічаються навчальні заклади Києва та Львова. Так, найкраще в Україні ЗНО склали випускники Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка. Друга і третя сходинки — у столичних ліцеїв «Інтелект» та «Наукова зміна».

На цьому ж сайті сформована і статистика закладів Тернополя за результатами ЗНО. Перша трійка місць у ній належить уже згадуваним Тернопільській Українській гімназії ім. І. Франка, третій та двадцять дев’ятій школам. За ними — Тернопільський НВК «Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука» й ЗОШ І—ІІІ ст. №19. Найгірші результати, за інформацією сайту osvita.ua, у вихованців Тернопільського педагогічного ліцею спортивного
профілю.

Варто зазначити, що школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості тестів, які склали випускники кожної школи. Рейтинг складено з використанням офіційного звіту за результатами ЗНО 2017 року, що оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Мар’яна Бобрівець

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини