Вільне життя

Проекти — на старті

До 30 вересня триватиме прийом проектів на «Громадський бюджет» Тернополя. Ініціативу реалізовують уже другий рік поспіль. На 2018-й для втілення відібраних ініціатив міська влада передбачила майже дев’ять з половиною мільйонів гривень.

Для того щоб подати проект на розгляд, потрібно сформулювати ідею, розрахувати бюджет для її реалізації, зібрати 25 підписів осіб, які підтримують ініціативу та заповнити заявку на сайті Тернопільської міської ради або ж занести проект у Центр надання адміністративних послуг. До 23 жовтня структурні підрозділи міськради, які відповідальні за реалізацію «Громадського бюджету», розглянуть заявку. А з 24 жовтня по 7 листопада триватиме голосування за проекти на сайті мерії та у ЦНАПі. Тернополяни зможуть обрати лише один великий (на їх реалізацію необхідно від 300001 гривні до мільйона) та один малий (від тисячі до 300 тисяч гривень) проект.

До 11 листопада буде названо проекти-переможці.

Як відомо, до участі в «Громадському бюджеті» подають проекти, які пов’язані з покращенням життя в місті і мають загальноміський характер.

Підготувала В. ПЕРУН.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини