Вільне життя

«Разом на вибори»

В Україні на вибори колись заманювали гречкою. Тепер це не в моді. Тепер гроші давай. І то не просто за явку, а за «галочку» навпроти потрібного прізвища. За участь у виборах нині не дуже переймаються. Все одно хтось прийде, а потім голоси тих, що вирішили не відривати «п’яту точку» з дивана, поділять між переможцями і переможеними.

У Росії таку байдужість не можуть допустити. Там треба, щоби на вибори продовжували ходити, мов на свято (як колись, за Союзу). І щоб явка була як не 99, то 101 відсоток.

А що з молоддю робити, яка не «дресирована» радянськими методами? От у Кремлі думали-думали та й придумали. Хтось кмітливий шепнув гендиректорові однієї популярної служби знайомств, яка має не зовсім етичний імідж, що треба запустити відповідний додаток, аби підвищити явку молоді на виборах губернаторів у РФ.

Назвали його «Разом на вибори». От шукає, припустимо, хлопчина собі дівоньку (на ніч чи на день), а тут йому бац — фото кандидатки і дивне запитання: «Підеш із нею на вибори?». Якщо сподобав собі користувач дівчиноньку, а вона відповіла взаємністю, то обоє отримають повідомлення «Схоже, ми сподобалися одне одному. Ми можемо разом піти на вибори 10 вересня». Навіть дільницю техніка їм запропонує, де краще здибанку провести. Ні тобі якесь нормальне місце для побачення: кафе чи ресторан, чи готель дешевий у гіршому разі, а виборча дільниця.

І куди котиться цей світ, хочеться повторити відомий вислів, коли вже й вибори з «полуничкою» організовують?..

І. КОСАР.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини