Вільне життя

Не залишають із проблемами наодинці

Говорити з дитиною про «це» завжди не просто, але необхідно, адже правильне статеве виховання — один із найважливіших аспектів психоемоційного благополуччя. Для сімей, які виховують дитину з особливими потребами, таке питання є досить складним, оскільки діти мають труднощі з отриманням потрібних знань й обмежені у виборі джерел інформації.

Щоб допомогти батькам подолати проблеми, пов’язані з сексуальним вихованням, ГО «Центр розвитку дітей з аутизмом та іншими розладами «Золотий ключик» організував для них безкоштовний семінар «Статеве виховання дітей та підлітків з особливими потребами».

На захід запросили практичного психолога відділу психолого-педагогічної реабілітації Львівського навчально-реабілітаційного центру «Джерело» Дану Яковенко. Вона розповіла присутнім про етапи психосексуального розвитку дітей з особливими потребами, як і коли обговорювати з ними питання сексуальності, щоб не травмувати дитину й зберегти довірливі стосунки, та багато іншої важливої інформації. Також гостя відповідала на запитання батьків щодо їхніх конкретних випадків.

До слова, «Золотий ключик» постійно проводить просвітницьку роботу з батьками дітей з особливими потребами, не залишаючи їх наодинці зі своїми проблемами.

Наталя ЗАВТУР

Фото з архіву ГО «Центр розвитку дітей з аутизмом та іншими розладами «Золотий ключик»

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини