Вільне життя

СТУДЕНТІВ І ЯБЛУКА НАДИХАЮТЬ

МАЙБУТНІ ТОВАРОЗНАВЦІ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО КОЛЕДЖУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ТОРГІВЛІ ВШАНУВАЛИ… ЯБЛУКО. ПІСНЯМИ, ВІРШАМИ, ГУМОРЕСКАМИ, СЦЕНКАМИ, КОНКУРСАМИ, СТІННІВКАМИ, ВИСТАВКОЮ «ЯБЛУЧНОГО» ДЕКОРУ І РОЗМАЇТОЮ ДЕГУСТАЦІЄЮ РІЗНИХ СОРТІВ ЯБЛУК ТА ДЕСЕРТІВ ІЗ НИХ.

На свято «Яблучна фантазія» завітали учні тернопільських шкіл №22 і №24, студенти інших спеціальностей навчального закладу. Упродовж дійства на великому екрані змінювали один одного слайди з інформацією про сорти яблук. Даринка, Любава, Власта, Мавка, Галатея, Сапфір, Чарівне, Благодать… — ось як вишукано назвали деякі сорти люди, котрі їх вивели.

Представник компанії-спонсора свята агроном-садівник Руслан Кремпович очолив журі конкурсу і розповів усім про шпалерні яблуневі сади. Студенти ж подякували «Агропродсервісу» власноруч створеними рекламними роликами.

Ліричними піснями на яблуневу тематику прикрасили свято студентка музичного училища імені С. Крушельницької Анастасія Дутка, викладачка математики коледжу Ольга Дрюченко, солістки Христина Гринюк, Людмила Кіпибіда…

— Ми дуже багато знаємо про яблука, але поки готували свято дізналися ще більше, — сказала другокурсниця, майбутній товарознавець і ведуча дійства Наталя Дишлюк. — Наприклад, про те, що найдовша яблучна шкірка занесена в Книгу рекордів Гіннеса. У 1976 році американка Кеті Волфер чистила яблуко протягом 11 годин 30 хвилин і отримала шкірку завдовжки 52 метри 51 сантиметр. Найбільше яблуко в світі важило понад півтора кілограма. Яблуко зображене на гербах вісімдесяти країн. Яблуня-довгожителька має 370 років, росте і ще плодоносить у Сполучених Штатах. А всього в світі налічується понад сім з половиною тисяч сортів яблук…

Але це ще далеко не все цікаве, про що довідалися гості свята. Студенти ще розповіли про яблуко в косметології, про особливості яблук залежно від кольору, чим вони корисні, як їх правильно їсти.

Урізноманітнили свято веселі сценки і конкурси. За підсумками журі перемогу в «яблучних» змаганнях здобули третьокурсники. Друге місце отримали студенти другого курсу, а третє — першого. Смачні солодкі призи, в тому числі яблука, отримали всі групи-учасники.

— Ми часто організовуємо схожі свята, — розповіла голова циклової комісії товарознавчих дисциплін Ольга Боднар. — А цьогоріч у рамках осінніх заходів вирішили пошанувати яблуко, бо товарознавці вивчають асортимент яблук, сорти, їхні споживчі, лікувальні властивості, тобто мають що розповісти іншим. З профорієнтаційною метою запросили ще й школярів. Може, хтось із них виявить бажання вступити до нашого коледжу.

На запитання, чим він особливий, директорка Людмила Крукевич відповіла так:

— У нас особливі спеціальності. Ми зберегли напрями торгівлі і готельно-ресторанного бізнесу. Молодших спеціалістів із виробництва харчової продукції в області ніхто, крім нас, не готує. Маємо нову спеціальність — «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів». У західному регіоні тільки в Кам’янці-Подільському готують фахівців на такому рівні. Досліди в рамках своїх дипломних проектів студенти проводять на хлібопекарських підприємствах.

Маємо угоди з провідними торгово-економічними, харчовими вишами України, куди випускники коледжу вступають на третій курс, переважно на державну форму навчання. Пишаємося, що 87 відсотків наших випускників працевлаштовані. Багато з них працюють за фахом і мають свої заклади ресторанного бізнесу в Польщі, Італії, Англії, Німеччині.

Наші студенти перемагають у всеукраїнських та міжнародних фахових конкурсах. Їх запрошують на практику в заклади готельно-ресторанного бізнесу Тернопільщини й України загалом. Дванадцятеро осіб працюватимуть протягом чотирьох місяців у «Буковелі».

Зрештою, тільки в цьому приміщенні варять, шкварять і печуть уже понад 50 років. Тож за умов такої бази і такого колективу викладачів погіршуватися наші справи не можуть — можуть лише покращуватися.

Фото Василя БУРМИ

Loading...

Про автора

Лілія Костишин

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини