Вільне життя

Зустрічі дружин атовців

Із початку листопада у психологічному центрі «Крок назустріч», який діє в Тернополі, розпочалася серія зустрічей дружин учасників АТО. За словами психолога центру Тетяни Бакалець, такі заходи відбуватимуться двічі на місяць по середах.

— Мета цих зустрічей — спілкування та відпочинок, — розповідає Тетяна Бакалець. — Ми хочемо, щоб дружини атовців мали змогу поділитися сімейними проблемами одна з одною та кваліфікованими психологами, поділилися досвідом подолання цих проблем, відпочили, поспілкувалися, приділили час для себе і впоралися зі стресом. Кому знадобиться психологічна допомога, можуть звернутися безпосередньо до фахівця.

Ідея проведення таких зустрічей зародилася в центрі за результатами звернень бійців, багато з яких пережили розлучення. «Ми хочемо запобігти явищу, якого можна уникнути, — зауважила психолог. — Бійці стають іншими людьми, повертаючись із війни. І важливо, щоб дружини зрозуміли цю переміну».

Наразі зустрічі відвідує десяток учасниць. Якщо кількість охочих зросте, сформують групи. Поки що у психологічному центрі орієнтуються на мешканців Тернополя і Тернопільського району, яким зручно доїжджати на двогодинні зустрічі, які розпочинаються о 16.00. За словами Тетяни Бакалець, мешканки інших районів Тернопільщини теж можуть звертатися у «Крок назустріч» або ж до волонтерів, які координують об’єднання учасників АТО. Завдяки злагодженій співпраці можна буде узгодити виїзди психологів у віддалені райони і там забезпечити проведення таких зустрічей.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини